Skip to main content

Całoroczny dom wakacyjny

Gostomko

Gostomko

Wakacyjna przystań dla całej rodziny

 • Zakres

  Projekt + budowa stanu deweloperskiego

 • Miejscowość

  Gostomko

 • Powierzchnia

  180m2

 • Architekt

  mgr inż. arch. Hubert Kowalski

Dom powstał na działce  1300 m2 położonej na granicy z lasem iglastym, co przy czterometrowym przeszkleniu salonu daje niesamowity widok.

Budynek posiada wszystkie udogodnienia, które pozwalają na całoroczne użytkowanie: ogrzewanie podłogowe, wentylację mechaniczną, kominek. 

Dół domu to przede wszystkim 40 metrowy salon z otwartą kuchnią plus łazienka i wiatrołap. Przynależne pomieszczenie gospodarcze wraz z kotłownią stwarza ogromną przestrzeń do przechowywania mebli ogrodowych, rowerów i innego sprzętu rekreacyjnego. 

Na górze znajdują się cztery sypialnie oraz wspólna łazienka- akustyka domu zapewnia potrzebną ciszę. Przestrzenne pokoje i spory korytarz pozwala na dużą swobodę przebywania nawet przy większej ilości osób.

Działkę otaczają drzewa, co daje poczucie dużej intymności i odgrodzenia od świata zewnętrznego. W ogrodzie drewutnia, miejsce na ognisko, trampolinę i basen. Charakter domu mocno wpisuje się w klimat leśny dzięki drewnianym elementom w górnej części elewacji, ale także dzięki drewnianemu zadaszeniu tarasu, który okala dom od południa oraz wschodu.


Zdjęcia